0532 381 4775
|
0312 242 0600
|
İLETİŞİM
|
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Hakkımızda

Hakkımızda – Geriatri Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Hakkımızda

GERİATRİ olarak; bakım merkezimizde sağlıklı yaşlılar ile özel bakıma ihtiyacı olan yaşlıların her birine uygun bir beslenme sağlıyor aynı zamanda vücut bakımlarında onları destekliyor ve mobilize olmalarını teşvik ediyoruz.

GERİATRİ olarak; hastanede yatış sırası veya ameliyat sonrası refakat hizmetleri, kanser hastalarının nekahat dönemi bakımları, fizik tedavi hizmetleri, yatak yaralarının bakımı ayrıca seyahat dönemlerinizde birlikte gitmekte risk gördüğünüz yaşlılarınızın kısa ve orta süreli bakımını üstleniyoruz.

GERİATRİ olarak; nörolojik ( Alzheimer, Demans, SVO…) ve diğer dahiliye grubu (KOAH, Diyabet, Diyaliz, Kalp ve Damar Hastalıkları) hastalarının uzun süreli bakımı Uzman doktor ve hemşireler denetiminde 24 saat kusursuz ve hijyenik bir ortamda sunulmaktadır.

GERİATRİ eğitimli ve tecrübeli personel kadrosu ile çeşitli bakım imkanları, sosyal aktiviteler ve huzurlu yaşam olanağı sağlamaktadır.

 

 
 
© 2017 Geriatri

Bakım merkezimizde sağlıklı yaşlılar ile özel bakım yaşlıların her birine uygun bir beslenme sağlıyor, vücut bakımlarında onları destekliyor ve mobilize olmalarını teşvik ediyoruz.

Mutlukent Mah. 1961 Cadde No: 62

Ümitköy / ANKARA

0312 242 06 00

bilgi@geriatri.com.tr

2017 © Geriatri Yaşlı Bakım Merkezi