0532 381 4775
|
0312 242 0600
|
İLETİŞİM
|
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri – Geriatri Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Ziyaretçi defteri ile sizler de yorumda bulunabilir, dilerseniz ziyaretçilerimizin hakkımızda yazdıklarını da okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ DEFTERİMİZE YAZMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

MAYIS 2017 TARİHİNDE TANIŞTIK GERİATRİ AİLESİ İLE.
SEVGİLİ BABACIĞIMA YAŞAMAZ ARTIK DEDİKLERİNDE BİR DOST TAVSİYESİ İLE ÇALDIK KAPILARINI, ÜZÜNTÜ VE ÇARESİZLİK İLE.
ARADAN GEÇEN TAM 6 AY SONUNDA BİZLER DE VARDIK GERİATRİNİN AYRIMINA, SADECE BİR BAKIM MERKEZİ OLMADIKLARININ, AYNI ZAMANDA BİR TEDAVİ VE SAĞLIK MERKEZİ OLDUKLARININ .
BİR ANNE ŞEVKATİ İLE YAKLAŞIYORLAR HER DAİM BABAMA VE BİR AİLE ORTAMI SICAKLIĞINDA.
BABAMDAN AYRI GEÇİRDİĞİM BU SÜREÇDEKİ YEGANE TESELLİM, BABAMIN TEMİZ BİR ORTAM VE BİLİNÇLİ ELLERDE OLMASI.
KURUMSAL ANLAYIŞ İÇERSİNDEKİ TÜM GERİATRİ ÇALIŞANLARINA GÖNÜLDEN ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM BABACIĞIMA GÜZEL BAKIP ONU TEKRAR SAĞLIĞINA KAVUŞTURMAK İÇİN HARCADIKLARI YOĞUN VE TİTİZ BAKIMA.
EKSİK OLAMAYIN GERİATRİ AİLESİ.
BÜYÜK BİR BOŞLUĞU DOLDURDUNUZ…

Zafer ÖZERSON

Geriatri Bakım Evi için , 2. evimiz diyeceğim. Ağustos 2017 de babacığımı emanet ettik bu güzel insanlara. Sevgi ile sarıp sarmaladılar hem babacığımı, hem de bizleri. Hop olduk mu kocaman bir aile. Diğer konukları ve onların aileleriyle de kaynaştık . Ortak paydamız hepimizin en sevdikleri . Güler yüzlerine ve sevgi dolu dokunuşlarına minnettarız . Sevgiler :))

Burçak TECİRLİOĞLU

İnsan canını kime teslim edebilir ki gözü arkada kalmadan? derseniz cevabım GERİATRİ merkezi Ümitköy olur.
6 ay önceden planladığımız seyahatimizi iptal etmek üzereyken çözümleri ve verdikleri güven ile hem harika bir tatil yaptık hem , canımız annemizi yanımızda hissettik.
Kurdukları teknoloji sistemi ile istediğimiz dakika görüntülerini izledik. Öyle şeffaflar ki söze gerek olmadan hizmetlerini anında değerlendirebilirsiniz.
Canınız ,ciğeriniz sevdiklerinizi ,mutlu , her dakika müdahale edebilecek uzman hekim ve sağlık görevlilerinin olduğu aile ortamına bırakabilirsiniz.
Bu yaz gönül rahatlığı ile bıraktık ,inşallah ihtiyaç duyacağımız her durumda yine birlikte olacağız.
Varlıklarını bilmek bile harika. Tüm Geriatri ailesi size binlerce teşekkürler.
Saygı ve sevgilerimizle

Gülşen DAŞKIRAN

Sevgili Geriatri ailesi, başta Hamit hoca olmak üzere nezdinizde tüm çalışanlarınıza derinden teşekkür ederiz..Eşim Erdal Öztürk ün bakımında, tedavisinde göstermiş olduğunuz özverili hizmetiniz, güleryüzünüz ve rahat , konforlu ortamınızdan fazlasıyla memnunuz..Iyi ki varsınız iyi ki her zaman yanımızdasınız….Yaklaşık iki aydır sizlerle beraberiz…Sizi seviyoruz…Tekrar hepinize tek tek teşekkür eder, sevgiler imizi iletiriz.

Tülay ÖZTÜRK

Annem ve benim ilişkimiz tek çocuk olmam nedeniyle bağlılık ötesinde bağımlılık olarak tanımlanabilecek bir ilişki idi.Oyle ki annemi sakınma duygumun yoğunluğundan dışarıda ayağını nereye basması gerektiğini bile ben söylüyordum. Anladığıniz üzere endişe ve kaygı annem söz konusu olduğunda patolojik boyutta sarmisti beni.Ta ki 16 ağustos aksami dışarıda gözümden sakindigim annem evde düşüp femur başını kırana değin. Her serde hayır vardır sözünün karşılığını bu kırık sayesinde Hamit Hocamla tanışınca anladım.Zira ameliyat ertesi yürüyemeyen annem için çare ararken yoğun tavsiye ve yönlendirmelerle kendisine ulaştık ve babamdan sonra hayata küsmüş olan annemin yüzü başta Hocam olmak üzere Geriatri Ailesi sayesinde yeniden güldü. Iyi ki varlar ve umarım daima var olsunlar.En zor günlerimizde daima bizimle oldular.Her daim gönlümüzde devam edecek olan sevgi ve dostlukları için teşekkürler…Kıymetli Hocam ve ekibine SEVGİ ve MINNETLE…

Meray Aksoy KALIPÇI

İstisnasız hepsi güleryüzlü, empatik, sevecen, vicdanlı, ilgili olan personeli ile insanın gözünün arkada kalmadığı mükemmel bir merkez. Sayın Dr. Hamit Toprak’ın 24 saat bizzat herşey ile ilgilenmesi ve ulaşılabilir olması da kurduğu sistemin mükemmelliğinin sırrı kanımca. Emeğini cömertçe sunan herkese çok teşekkürler.

Mehmet Tuğtekin İPEK

Geriatride bütün emeği geçenlere gönülden teşekkürler.
Nedim Karakayalı

Ay Hamit bey bu uzunca bir süredir annemin ilk kez gülerken gördüm. Çok teşekkürler.çok duygulandım💐
Nilgün Pazarcı

Hepiniz çok güzelsiniz canlarım.
Allah sizleri başımızdan eksik etmesin inşallah. Sayın hocam ve ekibine de çok teşekkür ediyorum önce Allah sonra da onların sayesinde böylesiniz iyi ki varsınız sonsuza dek teşekkürler 🙏❤😍😘
Asuman Peker

Anneciğimin doğum gününü çok güzel kutladık, tüm Geriatri ailemize ve sizlere teşekkür ederim 🙏🏻💛
Aynur Sirel

Sevgili Geriatri ailesi.
Uzun zamandır sizlerin misafirliğini yapıyoruz. Ev sahibi olarak Sayın Dr. Hamit bey. Başkanlığındaki. Çalışkan ekibini. candan kutluyorum Geriatrinin temizliği çalışan genç arkadaşların güler yüzü ve sabrını tebrik etmek lazım. Bu güzelliklerin devam edeceği muhakkak Bütün çalışanlara gayretlerinden dolayıbaşarılar dilerim
Şahan Tercan

Hepiniz gerçekten çok tatlısınız💐💐
Geriatri çalışanlarına gösterdikleri sabır ve ilgileri için teşekkürler👏👏😘😘
Gülden Bulut

Iyıkı varsınız sızlere nasıl tskr edecegımı bılemıyorum sayenızde evımızde huzur ıcınde oturabılıyoruz bılıyorum kı halalarım yanınızda emnıyette ve sızler buyuk sabır ozverıyle mısafırlerınıze en guzel ortamı yaratıyorsunuz sızlerı ve mısafırlerınızı cok sevıyorum❤😘🌹🙏👍🏼👏👏👏👏
Ayşen Kaçmaz

 
 
© 2017 Geriatri

Bakım merkezimizde sağlıklı yaşlılar ile özel bakım yaşlıların her birine uygun bir beslenme sağlıyor, vücut bakımlarında onları destekliyor ve mobilize olmalarını teşvik ediyoruz.

Mutlukent Mah. 1961 Cadde No: 62

Ümitköy / ANKARA

0312 242 06 00

bilgi@geriatri.com.tr

2017 © Geriatri Yaşlı Bakım Merkezi